İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH kadın gönüllüleri çalışmalarına hız verdi
Vakfımızın İstanbul kadın gönüllüleri ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek için çalışmalarına devam ediyor.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 28.04.2010

İHH’nın çalışmalarında aktif olarak görev yapan kadın gönüllüler, kermesler, sergiler, toplantılar düzenleyerek gemi hareketine katkıda bulunmaya çalışıyorlar.

Zeytinburnu’nda bulunan gönüllülerimiz, gemi filosuna destek vermek için fotoğraf sergisi ve gıda kermesi düzenlediler. Bu çalışmalardan elde edilen gelir ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ hareketine bağışlandı.

Avcılar İlim Kültür ve Hizmet Vakfı ve Beylikdüzü İHH kadın gönüllüleri de gemi filosuna destek için kahvaltı programı organize ettiler. Küçükçekmece Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleşen  programa 250 kişi katıldı. Programın başında sinevizyon gösterimi ile İHH çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Programda düzenlenen müzayedenin geliri İHH’ya bağışlandı. İHH Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Kutluay yaptığı konuşmada gemi çalışmasında gelinen son durumu anlattı. Ramazan Kayan hoca ise konuşmasında Filistin davasının önemi hakkında bilgi verdi. Bütün Müslümanların Filistin’e sahip çıkması gerektiğini vurguladı. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022