İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH Kadın Kolları’ndan yetim iftarı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Beykoz Koru Tesisleri’nde yetimlere destek iftarı düzenledi. İHH kadın kollarının organize ettiği iftarda bir araya gelen bağışçılarımız, Ramazan ayında yetimleri yalnız bırak
20.08.2011

İHH İnsani Yardım Vakfı, Ramazan ayında yetimlere destek olurken onları bayrama da hazırlıyor. Yetimlere bayramlık kıyafetler hediye ediliyor. İHH Kadın Kolları’nın organize ettiği biletli iftar programına, İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay, Prof. Dr. Şerafettin Kalay ve Pınar-ı İlahi grubu katıldı.

Ramazan ayında düzenlenen iftarlarla bağışçılarımız, dünyanın pek çok yerinde sahipsiz kalan yetimlerin elinden tutuyor. İHH kadın kollarının Beykoz Koru Tesisleri’nde organize ettiği iftar programı bağışçılarımızı bir araya getirdi. Programda Prof. Dr. Şerafettin Kalay, yetimler hakkında sohbet ederken İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay da yetimler ve Somali’deki durum hakkında  bilgi verdi.   Ayrıca Pınar-ı İlahi grubu seslendirdiği ezgileriyle  programda yer aldı.

Siz de bir yetime Bayramlık elbise bağışlayabilirsiniz.

Online Bağış için tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022