İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH Kadın Kolları’ndan yetim iftarı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Beykoz Koru Tesisleri’nde yetimlere destek iftarı düzenledi. İHH kadın kollarının organize ettiği iftarda bir araya gelen bağışçılarımız, Ramazan ayında yetimleri yalnız bırak
20.08.2011

İHH İnsani Yardım Vakfı, Ramazan ayında yetimlere destek olurken onları bayrama da hazırlıyor. Yetimlere bayramlık kıyafetler hediye ediliyor. İHH Kadın Kolları’nın organize ettiği biletli iftar programına, İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay, Prof. Dr. Şerafettin Kalay ve Pınar-ı İlahi grubu katıldı.

Ramazan ayında düzenlenen iftarlarla bağışçılarımız, dünyanın pek çok yerinde sahipsiz kalan yetimlerin elinden tutuyor. İHH kadın kollarının Beykoz Koru Tesisleri’nde organize ettiği iftar programı bağışçılarımızı bir araya getirdi. Programda Prof. Dr. Şerafettin Kalay, yetimler hakkında sohbet ederken İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay da yetimler ve Somali’deki durum hakkında  bilgi verdi.   Ayrıca Pınar-ı İlahi grubu seslendirdiği ezgileriyle  programda yer aldı.

Siz de bir yetime Bayramlık elbise bağışlayabilirsiniz.

Online Bağış için tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022