İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH Karadeniz Bölgesi Kadın Kolları Samsun’da buluştu
İHH Kadın Kolları, 14 il'in katılımıyla Samsun'da Teşkilatlanma ve gönüllülük bilincini oluşturmaya yönelik 'Karadeniz Bölgesi İstişare ve Eğitim Toplantısı' gerçekleştirdi.
Türkiye 17.10.2015

Toplam 55 temsilcinin katıldığı bölge toplantısında, İHH Teşkilatlanma Başkanı Said Demir, Samsun Teşkilat Başkanı Ömer İdris Akdin, İHH Kadın Kolları Başkanı Fatma Türk, gönüllü çalışmalarının anlam ve önemini iyi bir teşkilat çalışmasının nasıl olması gerektiğini anlatan birer konuşma yaptı.

Ardından Eğitimci Firuzan Çetin ve Psikolog Hatice Dilek Öztürk, başarılı bir çalışma ortaya çıkarmak, moral ve motivasyonumuzu artırmak için hangi metotları izleyeceğimizle ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumlarda kuşatıcı teşkilatlar haline gelinmesine dikkat çekildi.

 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022