İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH Karadeniz Bölgesi Kadın Kolları Samsun’da buluştu
İHH Kadın Kolları, 14 il'in katılımıyla Samsun'da Teşkilatlanma ve gönüllülük bilincini oluşturmaya yönelik 'Karadeniz Bölgesi İstişare ve Eğitim Toplantısı' gerçekleştirdi.
Türkiye 17.10.2015

Toplam 55 temsilcinin katıldığı bölge toplantısında, İHH Teşkilatlanma Başkanı Said Demir, Samsun Teşkilat Başkanı Ömer İdris Akdin, İHH Kadın Kolları Başkanı Fatma Türk, gönüllü çalışmalarının anlam ve önemini iyi bir teşkilat çalışmasının nasıl olması gerektiğini anlatan birer konuşma yaptı.

Ardından Eğitimci Firuzan Çetin ve Psikolog Hatice Dilek Öztürk, başarılı bir çalışma ortaya çıkarmak, moral ve motivasyonumuzu artırmak için hangi metotları izleyeceğimizle ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumlarda kuşatıcı teşkilatlar haline gelinmesine dikkat çekildi.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022