İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH ve MFS-Emmaus arasında işbirliği protokolü
Bosna Hersek’te faaliyet gösteren Emmaus Uluslararası Dayanışma Forumu (MFS-Emmaus) temsilcileri, İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette, işbirliği protokolü ve Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan El-Yasemin Yetimhanesi’nin işletim projesi sözleşmesi imzalandı.
Bosna-Hersek 26.01.2024

Emmaus Uluslararası Dayanışma Forumu Başkanı Hamzalija Okanović, Başkan Yardımcısı Elmedin Skrebo ve beraberindeki heyetle birlikte İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Misafir heyeti İHH Genel Sekreteri Durmuş Aydın ve İHH Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kaya karşıladı.

636566331619.jpg

Fikir alışverişinde bulunuldu

Ziyaret kapsamında, iki kurum arasında işbirliği protokolü ve Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan El-Yasemin Yetimhanesi’nin işletim projesi sözleşmesi imzalandı.

Görüşmede ayrıca; Bosna Hersek, Filistin, Suriye ve Türkiye deprem bölgelerindeki son durumlar hakkında bilgi paylaşımında bulunulurken, uygulanabilecek projeler hakkında da fikir alışverişi yapıldı.

İlgili haberler
Tümünü gör
“Olası Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor”
“Olası Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor”
İHH İnsani Yardım Vakfı, 6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde basın açıklaması düzenledi. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, “Olası bir Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor. Bütün STK’lara çağrıda bulunuyorum. Arama kurtarma alanına özel önem vermemiz gerekiyor. Eğer Marmara’da böyle bir deprem yaşanırsa 6 Şubat’ta yaşanan depremden daha büyük etkisi olur” dedi.
06.02.2024
Diriliş Buluşmaları’nın 9’ncusu Filistin gündemiyle Ankara’da düzenlendi
Diriliş Buluşmaları’nın 9’ncusu Filistin gündemiyle Ankara’da düzenlendi
İHH ve çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen “Diriliş Buluşmaları”, Filistin gündemiyle Ankara’da gerçekleştirildi. Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki programa, binlerce kişi katıldı.
03.02.2024
Diriliş Buluşmaları "Filistin" gündemiyle Ankara'da düzenlenecek
Diriliş Buluşmaları "Filistin" gündemiyle Ankara'da düzenlenecek
İHH ve çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen “Diriliş Buluşmaları”, Filistin gündemiyle Ankara’da düzenlenecek. Buluşma, 3 Şubat Cumartesi günü 19.30’da Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.
30.01.2024