İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH ve MFS-Emmaus arasında işbirliği protokolü
Bosna Hersek’te faaliyet gösteren Emmaus Uluslararası Dayanışma Forumu (MFS-Emmaus) temsilcileri, İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette, işbirliği protokolü ve Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan El-Yasemin Yetimhanesi’nin işletim projesi sözleşmesi imzalandı.
Bosna-Hersek 26.01.2024

Emmaus Uluslararası Dayanışma Forumu Başkanı Hamzalija Okanović, Başkan Yardımcısı Elmedin Skrebo ve beraberindeki heyetle birlikte İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Misafir heyeti İHH Genel Sekreteri Durmuş Aydın ve İHH Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kaya karşıladı.

636566331619.jpg

Fikir alışverişinde bulunuldu

Ziyaret kapsamında, iki kurum arasında işbirliği protokolü ve Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan El-Yasemin Yetimhanesi’nin işletim projesi sözleşmesi imzalandı.

Görüşmede ayrıca; Bosna Hersek, Filistin, Suriye ve Türkiye deprem bölgelerindeki son durumlar hakkında bilgi paylaşımında bulunulurken, uygulanabilecek projeler hakkında da fikir alışverişi yapıldı.

İlgili haberler
Tümünü gör
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Nijer'in başkenti Niamey'e bağlı Goudel bölgesinde inşa edilen Mevlana İdris İlkokulu’nun açılışı yapıldı.
17.04.2024
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
İHH’nın da aralarında bulunduğu Çocuk Hakları Platformu, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, işgalci İsrail’in çocuklara yönelik saldırılarına karşı dünya genelinde güçlü adımlar atılmadığı için saldırılarını daha artırdığı vurgulandı.
Yetim
25.03.2024
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Yetimler Gençlere Emanet Projesi’nin protokolü 5 yıl daha uzatıldı. Protokol, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu tarafından imzalandı.
Yetim
21.03.2024