İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH Yayınları'ndan kapsamlı bir Suriye kitabı
Ahmet Emin Dağ’ın kaleminden Suriye / Bilad-ı Şam’ın Hazin Öyküsü, İHH Yayınları arasından çıktı.
Ortadoğu, Suriye, Türkiye 17.04.2013

İHH İnsani Yardım Vakfı bir çok alanda yürüttüğü yardım faaliyetlerine ek olarak süreli ve süresiz yayınlarla dünyanın dört bir yanında yaşanan insani meselelere ışık tutmaya devam ediyor.

Akademisyen Yazar Ahmet Emin Dağ’ın kaleme aldığı Suriye / Bilad-ı Şam’ın Hazin Öyküsü İHH yayınları arasından okuyucuyla buluştu.

Ortadoğu’yu etkisi altına alan değişim süreci Suriye’deki iç dinamiklerin harekete geçmesiyle bu ülkede de geri dönüşü olmayan bir dönemi başlattı. Sesini yükselten muhalefetin hamlesi, Suriye’deki iktidarın sert tepkisi sebebiyle kanlı bir iç savaşa dönüştü ve büyük bir insani bedel ödendi.

Bölge uzmanı Ahmet Emin Dağ tarafından titizlikle hazırlanan kitap Suriye’yi anlamak ve günümüzde bölgede yaşanan olayları daha iyi yorumlamak isteyen okuyucular için Suriye tarihini, kültürünü, siyasetini, insan hakları uygulamalarını ve dış politikasını yakından tanımaya yardımcı olacak zengin bir içerik sunuyor.

Suriye / Bilad-ı Şam’ın Hazin Öyküsü’nü temin etmek için İHH Genel Merkezi’ne başvurabilirsiniz.

Kitabı PDF formatında online okumak için tıklayınız 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022