İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH Yetim Birimleri 16. İller İstişare Toplantısı yapıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Sakarya’nın Akyazı ilçesinde, 16. İller İstişare Toplantısı yapıldı.
Türkiye 01.02.2016

İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Sakarya’nın Akyazı ilçesinde, 16. İller İstişare Toplantısı yapıldı. İHH İnsani Yardım Vakfı Yetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz, toplantıda geçen yıl yetim çocuklara yönelik yapılan faaliyetlerin değerlendirildiğini söyledi.

Her ilin kendi coğrafyasında yaptığı çalışmaları burada anlattığını belirten Yılmaz “Bu toplantı, senede 3 defa 4 aylık periyotlarla gerçekleştirilen bir toplantı. Tabii toplantı içerisindeki bilgi paylaşımı çok önemli. Mesela Şanlıurfa’da yapılan bir faaliyeti, İzmir ya da İstanbul’da yapılan bir faaliyeti Kayseri, Malatya, Konya veya Antalya’daki kardeşlerimiz görüyorlar, ciddi tecrübe ve bilgi paylaşımı oluyor.” dedi.

İHH’nın çeşitli illerdeki yetim birimlerinin katıldığı toplantı konuşmaların ardından sona erdi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021