İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH Yetkilileri Bağcılar Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
İHH yetkilileri 30 Ağustos Perşembe günü Bağcılar Çarşı Esnafları Derneği’ne Arakan’a gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.
Türkiye 06.09.2012

Ramazan ayında Arakan için yardım standı açan Bağcılar Çarşı Esnafları Derneği (ÇESAD) topladığı yardımları vakfımız aracılığıyla Arakan’a ulaştırdı.

İHH Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sarıkurt, Acil Yardım Koordinatörü Recep Güzel ve Arakanlı Ömer Tarık’ın da aralarında bulunduğu İHH heyeti ÇESAD’ı ziyaret ederek Arakan’da yaşanan drama gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

Ziyaret sırasında İHH yetkilileri vakfımızın Arakan ve Suriye’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verirken Bağcılar semti esnafı da bundan sonraki çalışmalarında da İHH’ya destek vermek istediklerini dile getirdiler.

İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021