İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH Yetkilileri Bağcılar Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
İHH yetkilileri 30 Ağustos Perşembe günü Bağcılar Çarşı Esnafları Derneği’ne Arakan’a gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.
Türkiye 06.09.2012

Ramazan ayında Arakan için yardım standı açan Bağcılar Çarşı Esnafları Derneği (ÇESAD) topladığı yardımları vakfımız aracılığıyla Arakan’a ulaştırdı.

İHH Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sarıkurt, Acil Yardım Koordinatörü Recep Güzel ve Arakanlı Ömer Tarık’ın da aralarında bulunduğu İHH heyeti ÇESAD’ı ziyaret ederek Arakan’da yaşanan drama gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

Ziyaret sırasında İHH yetkilileri vakfımızın Arakan ve Suriye’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verirken Bağcılar semti esnafı da bundan sonraki çalışmalarında da İHH’ya destek vermek istediklerini dile getirdiler.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022