İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH’dan madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme semineri
İHH Yetim Çalışmaları Birimi madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme semineri düzenledi.
Türkiye 15.10.2012

İHH Yetim Çalışmaları Birimi geçtiğimiz Cumartesi günü annelere yönelik, madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme amaçlı “Sokaktaki Tehlikelere Karşı Bilgili Ol, Çocuğunu Koru” adlı bir seminer düzenledi.

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın sponsor aile sistemi ile desteklenen yetim çocukların annelerinin yoğun ilgi gösterdiği program vakfın Fatih’teki genel merkezinde gerçekleştirildi. Psikolog Fatih Kılıçarslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer programı sabah kahvaltısıyla başladı.

Kılıçarslan’ın interaktif sunumunu dikkatle dinleyen anneler seminer sonrasında memnuniyetlerini dile getirdiler. Program sonunda ayrıca anneler ve çocukları için hazırlanmış hediye paketleri katılımcılara takdim edildi.

İHH Yetim Çalışmaları Birimi bundan sona düzenlenecek seminerler konusunda katılımcı annelerin fikirlerini almak için anket çalışması yapmayı da ihmal etmedi.

Dünyada ve Türkiye'de yetimlere sponsor olmak ve Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022