İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH’dan sokakları ısıtan kampanya
İHH, kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaşması amacıyla "Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla bir kampanya başlattı.
Türkiye 06.01.2016

İHH, kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaşması amacıyla "Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ilk olarak İHH İnsani Yardım Vakfı ile Üsküdar Belediyesi iş birliğiyle Üsküdar Marmaray İstasyonu'nun çıkış noktasında stand kuruldu.

"Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" sloganıyla konulan standa oluşturulan giyecek askısına hayırseverler tarafından asılacak giysilerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması hedefleniyor.

Şubat ayı sonuna kadar Üsküdar’da kalacak standın başında ihtiyaç sahiplerinin kalabalık içerisinde kıyafetleri almaya gelmeyeceği düşünülerek herhangi biri görevli bulunmayacak. 

Vatandaşlardan ve ihtiyaç sahiplerinden büyük ilgi gören kampanya kapsamında İstanbul ya da Anadolu’da yaşadığı yerde sokakları ısıtmak isteyenler sokaklariisitin@gmail.com adresine mail atarak görsel talep edebilir.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021