İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH’ya destek ziyaretleri devam ediyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’na yönelik algı operasyonlarına tepki göstermek ve İHH’ya destek vermek için vakfımıza gerçekleştirilen destek ziyaretleri devam ediyor.
Türkiye 16.01.2014

İHH’ya destek vermek amacıyla Anadolu Platformu ve MÜSİAD Sağlık Komisyonu da vakfımızı ziyaret etti. Anadolu Platformu adına Ramazan Kayan ve Davut Güler vakfımızı ziyaret ederken İHH Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Oruç ile görüşerek desteklerini ilettiler.

Gün içerisinde MÜSİAD Sağlık Komisyonu da nezaket ziyaretinde bulundu. Bugüne kadar İHH’ya maddi ve manevi destek verdiklerini ileten MÜSİAD Sağlık Komisyonu bundan sonra verdikleri desteği arttıracaklarını da ifade ettiler.

Tüm MÜSİAD yönetimi adına ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen MÜSİAD Sağlık Komisyonu İHH’ya yöneltilen iddiaların kabul edilemez olduğunu söylediler.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022