İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH’ya destek ziyaretleri devam ediyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’na yönelik algı operasyonlarına tepki göstermek ve İHH’ya destek vermek için vakfımıza gerçekleştirilen destek ziyaretleri devam ediyor.
Türkiye 16.01.2014

İHH’ya destek vermek amacıyla Anadolu Platformu ve MÜSİAD Sağlık Komisyonu da vakfımızı ziyaret etti. Anadolu Platformu adına Ramazan Kayan ve Davut Güler vakfımızı ziyaret ederken İHH Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Oruç ile görüşerek desteklerini ilettiler.

Gün içerisinde MÜSİAD Sağlık Komisyonu da nezaket ziyaretinde bulundu. Bugüne kadar İHH’ya maddi ve manevi destek verdiklerini ileten MÜSİAD Sağlık Komisyonu bundan sonra verdikleri desteği arttıracaklarını da ifade ettiler.

Tüm MÜSİAD yönetimi adına ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen MÜSİAD Sağlık Komisyonu İHH’ya yöneltilen iddiaların kabul edilemez olduğunu söylediler.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022