İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH’ya destek ziyaretleri sürüyor
İHH’ya destek vermek amacıyla Sosyal Doku Vakfı ile Deniz Feneri Derneği vakfımızı ziyaret etti.
Türkiye 20.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı’na yönelik algı operasyonlarına tepki göstermek ve İHH’ya destek vermek için vakfımıza gerçekleştirilen destek ziyaretleri devam ediyor.

İlk olarak Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Mehmet Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Kendileri de İHH gibi Türkiye ve dünyada ihtiyaç sahibi insanlara yardım götüren bir kuruluş olan Deniz Feneri, İHH’ya yöneltilen iddiaların kabul edilemez olduğunu belirttiler.

Daha sonra vakfımıza gelerek İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ile görüşen Sosyal Doku Derneği yönetim kurulu üyeleri Abdulbaki Kömür, Cemal Yılmaz, Salih Beşir vakfımıza desteklerini ilettiler.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022