İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH’ya destek ziyaretleri sürüyor
İHH’ya destek vermek amacıyla Sosyal Doku Vakfı ile Deniz Feneri Derneği vakfımızı ziyaret etti.
Türkiye 20.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı’na yönelik algı operasyonlarına tepki göstermek ve İHH’ya destek vermek için vakfımıza gerçekleştirilen destek ziyaretleri devam ediyor.

İlk olarak Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Mehmet Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Kendileri de İHH gibi Türkiye ve dünyada ihtiyaç sahibi insanlara yardım götüren bir kuruluş olan Deniz Feneri, İHH’ya yöneltilen iddiaların kabul edilemez olduğunu belirttiler.

Daha sonra vakfımıza gelerek İHH Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ile görüşen Sosyal Doku Derneği yönetim kurulu üyeleri Abdulbaki Kömür, Cemal Yılmaz, Salih Beşir vakfımıza desteklerini ilettiler.

İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021