İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İngiltere’de Gazze Yararına Faaliyetler Sürüyor
Geçtiğimiz Pazar günü, İngiltere’nin Bradford kenti Gazze yararına düzenlenen bir yardım faaliyetine daha ev sahipliği yaptı.
Avrupa, Filistin, Ortadoğu 12.05.2010

Mayfield Center’da düzenlenen yardım programında önceki araç konvoyuna katılan İbrahim ve Mustafa isimli konuşmacılar bir aylık Gazze seyahatlerinden edindikleri izlenimleri anlattılar. Ünlü aktivist Caomihe Butterely de, bir konuşma yapmak üzere İrlanda’dan uçakla gelerek programa iştirak etti.

Amed Alnajjar’ın tüm ekibi, Rami Jundi de dahil olmak üzere, canlı bağlantıyla Gazze’nin son durumu hakkında Bradford’daki dinleyicilere bilgi verdiler ve soruları cevapladılar.

Toplantının keyifli ortamına 3 çeşit yemekten oluşan bir ikram menüsü ve hediyelik eşyaların satıldığı stantlar da katkıda bulundu.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022