İHH İnsani Yardım Vakfı
İngiltere’de Gazze Yararına Faaliyetler Sürüyor
Geçtiğimiz Pazar günü, İngiltere’nin Bradford kenti Gazze yararına düzenlenen bir yardım faaliyetine daha ev sahipliği yaptı.
Avrupa, Filistin, Ortadoğu 12.05.2010

Mayfield Center’da düzenlenen yardım programında önceki araç konvoyuna katılan İbrahim ve Mustafa isimli konuşmacılar bir aylık Gazze seyahatlerinden edindikleri izlenimleri anlattılar. Ünlü aktivist Caomihe Butterely de, bir konuşma yapmak üzere İrlanda’dan uçakla gelerek programa iştirak etti.

Amed Alnajjar’ın tüm ekibi, Rami Jundi de dahil olmak üzere, canlı bağlantıyla Gazze’nin son durumu hakkında Bradford’daki dinleyicilere bilgi verdiler ve soruları cevapladılar.

Toplantının keyifli ortamına 3 çeşit yemekten oluşan bir ikram menüsü ve hediyelik eşyaların satıldığı stantlar da katkıda bulundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021