İHH İnsani Yardım Vakfı
İslam Coğrafyası seminerlerimize davetlisiniz!
İHH merkez binasında gerçekleşen “İslam Coğrafyası” seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. Bayan gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleşen programımız yaklaşık bir yıl boyunca devam edecek.
Türkiye 26.12.2011

Güler Ömerustaoğlu’nun sunumuyla her hafta Perşembe günü saat 11:00 ile 12:30 arasında gerçekleşecek programda İslam coğrafyasının farklı bölgeleri ele alınacak. Bayan gönüllülerimizin organize ettiği seminerlerde, İslam coğrafyasında yaşayan halkların sosyal yaşamını, kültürünü ve ülkelerin jeopolitik konumu inceleme fırsatı yakalayacak olan bayan gönüllülerimiz, aynı zamanda yaşanan olayları sıcağı sıcağına analiz etme fırsatı da bulacak.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022