İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İslam Coğrafyası seminerlerimize davetlisiniz!
İHH merkez binasında gerçekleşen “İslam Coğrafyası” seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. Bayan gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleşen programımız yaklaşık bir yıl boyunca devam edecek.
Türkiye 26.12.2011

Güler Ömerustaoğlu’nun sunumuyla her hafta Perşembe günü saat 11:00 ile 12:30 arasında gerçekleşecek programda İslam coğrafyasının farklı bölgeleri ele alınacak. Bayan gönüllülerimizin organize ettiği seminerlerde, İslam coğrafyasında yaşayan halkların sosyal yaşamını, kültürünü ve ülkelerin jeopolitik konumu inceleme fırsatı yakalayacak olan bayan gönüllülerimiz, aynı zamanda yaşanan olayları sıcağı sıcağına analiz etme fırsatı da bulacak.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022