İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İstanbul itfaiyecilerinden vakfımıza ziyaret
Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Bem-Bir-Sen üyesi İstanbul İtfaiye Şubesi çalışanları vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundular. İtfaiyeciler, aralarında topladıkları 57 bin tl tutarındaki bağışı da Suriye yardım çalışmalarına aktarılmak üzere İHH Başkanı Bülent Yıldırım’a takdim etti.
Türkiye 28.03.2014

Vakfımızı ziyaret eden itfaiyeciler İHH Başkanı Bülent Yıldırım tarafından ağırlandı. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye çalışmaları hakkında bilgi veren Bülent Yıldırım, Suriye’de yaşanan son gelişmeler hakkında da itfaiyecilere bilgilendirmelerde bulundu. Suriye’de özellikle kadın ve çocukların büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Yıldırım, ‘son aylarda Esed güçleri varil bombaları ile Suriye halkını katlediyor bütün dünya ise seyrediyor bu kadın ve çocukların suçu günahı ne’ dedi.

Toplantıya katılan itfaiyeciler İHH’nın genel çalışmaları ve Suriye konusunda akıllarına takılan bütün soruları sorarken Bülent Yıldırım bu sorulara bütün içtenliğiyle cevap verdi.

Toplantının ardından İstanbul İtfaiye Şube Başkanı Hasan Karakaş çalışanların kendi aralarında topladıkları 57 bin TL'yi Suriye çalışmalarına aktarılması için Bülent Yıldırım’a teslim ettiler. Daha sonra toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

0

 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022