İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İSTON’dan “Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyasına destek
Türkiye genelinde pek çok sivil toplum kuruluşunu ve gönüllü grubu harekete geçiren Suriye seferberliğine İSTON’dan büyük destek.
Ortadoğu, Suriye, Türkiye 23.01.2013

 Suriyeli mülteciler için harekete geçen İSTON (İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş.) çalışanları topladıkları 1540 adet battaniyeyi Kilis’e gönderdi. İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) aracılığıyla bölgeye ulaştırılan bir kamyon battaniye Kilis’te mültecilere dağıtıldı.

“Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyası kapsamında yurt çapında başlatılan seferberlik meyvelerini vermeye devam ediyor. 

200’ü aşkın sivil toplum örgütü ve gönüllü grubun katkılarıyla yürütülen kampanyaya çeşitli kurum ve kuruluşlardan da destek geliyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kampanyaya destek olmak için www.suriyeicinbirekmek.com ve www.breadforsyria.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Online Bağış için Tıklayın

Banka Hesap Numaraları için Tıklayın   İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022