İHH İnsani Yardım Vakfı
İSTON’dan “Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyasına destek
Türkiye genelinde pek çok sivil toplum kuruluşunu ve gönüllü grubu harekete geçiren Suriye seferberliğine İSTON’dan büyük destek.
Ortadoğu, Suriye, Türkiye 23.01.2013

 Suriyeli mülteciler için harekete geçen İSTON (İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş.) çalışanları topladıkları 1540 adet battaniyeyi Kilis’e gönderdi. İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) aracılığıyla bölgeye ulaştırılan bir kamyon battaniye Kilis’te mültecilere dağıtıldı.

“Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyası kapsamında yurt çapında başlatılan seferberlik meyvelerini vermeye devam ediyor. 

200’ü aşkın sivil toplum örgütü ve gönüllü grubun katkılarıyla yürütülen kampanyaya çeşitli kurum ve kuruluşlardan da destek geliyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kampanyaya destek olmak için www.suriyeicinbirekmek.com ve www.breadforsyria.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Online Bağış için Tıklayın

Banka Hesap Numaraları için Tıklayın   İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021