İHH İnsani Yardım Vakfı
Kadın gönüllülerimiz Ümraniye’de buluştu
Vakfımızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan kadın gönüllüleri, Ümraniye’de bir araya geldi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 26.04.2010

Ümraniye Yeşil Vadi Konakları’nda düzenlenen kahvaltılı programda bir araya gelen gönüllü bayanlar, Filistin konusunda yapacakları çalışmaları istişare ettiler. Gönüllü bayanlar, kermes vs. etkinlikler düzenleyerek çalışmaya destek olacaklarını belirttiler.

Programda sinevizyon sunumu ile gönüllülere İHH çalışmaları hakkında hanımlara bilgi verildi. İHH Araştırma Yayınlar Birimi Sorumlusu Zehra Öztürk ise yaptığı konuşma ile “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” çalışmasını anlattı. Öztürk, ambargo altındaki Filistin halkına insani yardım malzemesi götürmek için Mayıs ayında gemilerle yola çıkmayı planladıklarını söyledi.  

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021