İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

Kadınlardan El Emeği Sergisi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) kadın yapılanması koordinasyonunda "8 Mart Dünya Kadınlar Günü El Emeği Sergisi" açıldı.
08.03.2022

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kadın yapılanması koordinasyonunda İHH İnsani Yardım Vakfı Kadın biriminin katkılarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü El Emeği Sergisi, MÜSİAD Genel Merkezinde açıldı.

Açılışta konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD'ın, hayatın her alanına dokunan kültürel mirası en iyi şekilde korumak ve yaşatmak için çalıştığını söyledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik eden Asmalı, "Bizler, MÜSİAD'lı iş insanları olarak, hanım kardeşlerimiz ile 30 yılı aşkın süredir, ülkemizin refahı ve aydınlık yarınlarımız için var gücümüzle mücadele ettik, mücadelemizi sürdürüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

MÜSİAD Kadın Başkanı Meryem İlbahar ise kadınların her alanda desteklenmesiyle gerçek anlamda güçleneceğini vurguladı. MÜSİAD Kadın olarak, kadının bulunduğu her alanda farkındalık oluşturma gayesiyle faaliyetler yaptıklarının altını çizen İlbahar, Türkiye'nin en fazla iş kadınını barındıran iş dünyası örgütlenmesi olduklarını dile getirdi.

El Emeği Sergisi 11 Mart'a kadar ziyaret edilebilecek

MÜSİAD Kadın ve İHH Kadın iş birliğinde hazırlanan ve savaş mağduru kadınların, yetim annelerinin ve gönüllü kadınların farklı coğrafyalardaki kadınlar, çocuklar, aileler için oluşturulan birçok projeye gelir sağlaması amacıyla kendi elleriyle yaptıkları ürünlerin sergilendiği El Emeği Sergisi, MÜSİAD Genel Merkezinde 11 Mart'a kadar ziyaret edilebilecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
On binler, Gazze’ye destek için yürüdü
On binler, Gazze’ye destek için yürüdü
Türkiye’nin birçok şehrinde, İsrail zulmüne dikkati çekmek ve Gazze’ye destek olmak amacıyla Filistin İnisiyatifi Platformu öncülüğünde “El Ele Gazze Şeridi” eylemi düzenlendi. İstanbul’da düzenlenen eylemde on binlerce kişi, Edirnekapı’dan Sultanahmet Meydanı’na yürüdü. Eyleme katılanlar, güzergâh üzerinde 3,5 kilometrelik insan zinciri oluşturdu.
12.11.2023
''Filistin İçin Özgürlük Konvoyu'' on binlerce kişiyle İncirlik Üssü’ndeydi!
''Filistin İçin Özgürlük Konvoyu'' on binlerce kişiyle İncirlik Üssü’ndeydi!
Türkiye genelinden Filistin’e destek için İHH İnsani Yardım Vakfı’nın çağrısıyla yola çıkan ‘‘Filistin İçin Özgürlük Konvoyu’’ kapsamında Adana’daki İncirlik Hava Üssü’ne gelinerek on binlerce kişinin katılımıyla dev bir miting düzenlendi ve İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları protesto edildi.
05.11.2023
"Filistin İçin Özgürlük Konvoyu" Konya'da!
"Filistin İçin Özgürlük Konvoyu" Konya'da!
İHH İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde Filistin'e destek için Adana'daki İncirlik Hava Üssü'ne gitmek üzere yola çıkan ‘‘Filistin İçin Özgürlük Konvoyu’’ son duraklama noktası olan Konya'ya ulaştı. Konvoy katılımcıları ve vatandaşların iştirakiyle Konya’daki Mevlana Meydanı’nda dev bir miting düzenlendi.
04.11.2023