İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Karaman’dan Suriye’ye 5 tır yardım
Karaman'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının gayretleriyle toplanan 5 tır yardım malzemesi Suriyeli mültecilere gönderildi.
Ortadoğu, Suriye, Türkiye 25.01.2013

 Suriye’de 20 aydır devam eden çatışmaların sebep olduğu zor şartlar kış aylarının gelmesiyle daha da ağırlaştı. “Suriye için bir ekmek bir battaniye” kampanyası kapsamında yurt çağında başlatılan yardım seferberliğine Türkiye’nin pek çok ilinden destek geliyor.

Karaman'daki birçok sivil toplum örgütünün katıldığı yardım kampanyası kapsamında Suriyeli mazlumlar için toplanan 5 tır yardım malzemesi bölgeye törenle uğurlandı.

Yapılan uğurlama törenine Vali, Belediye Başkanı, çok sayıda STK yöneticisi ve vatandaşlar katıldı. Hatay Reyhanlı sınırındaki mülteci kampında kalan Suriyeli mültecilere gönderilen tırlarda gıda ve kışlık giyeceklerin yanı sıra battaniye ve soba bulunuyor. 

Online Bağış için Tıklayın

Banka Hesap Numaraları için Tıklayın    

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022