İHH İnsani Yardım Vakfı
Kardavi’nin Kudüs kitabına büyük ilgi
İslam Âlimi Yusuf El Karadavi’nin Kudüs isimli kitabına Şanlıurfa’da büyük bir ilgi gösterildi. Kudüs kitabından 8 bin adet satıldı. Geliri ise Filistin’e ulaştırılmak üzere İHH’ya bağışlandı.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 30.04.2010

Balıklı göl girişinde kurulan standa ünlü İslam Âlimi Yusuf El-Karadavi’nin ‘‘Kudüs’’ adlı eserinin satışı yapılıyor. 5 TL’ye satılan kitaptan 8 bin adet satıldı. Gemilerin kalkacağı tarihe kadar bu sayının 15 bini bulması hedefleniyor.   Şanlıurfa İHH Gönüllüleri Gazze’ye gidecek gemiler için yoğun bir şekilde çalışıyor. Şanlıurfa gönüllüsü Behçet Atilla, ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için konferans, seminer ve sergiler organize ettiklerini belirtti. Atilla, kitap satışıyla da çalışmaya maddi destek sağlamak istediklerini ifade etti. Şanlıurfa gönüllüleri yakın zamanda gıda kermesi açmayı planlıyorlar. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021