İHH İnsani Yardım Vakfı
Kastamonu İHH’dan “Yetim ve Kardeşlik Gecesi”
Kastamonu İHH İnsani Yardım Derneği, “Yetim ve Kardeşlik Gecesi” programında Kastamonulularla buluştu.
Türkiye 29.12.2015

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Kastamonu İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mücahit Dağdelenoğlu, din, dil ve renk ayrımı yapmadan mazlumların yanında olduklarını söyledi.

Gecede öğrenciler tarafından şiirler, kaside, ilahiler okundu, İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Engin Kalkancı tarafından ney dinletisi gerçekleştirildi ve “Mutluluklar Yetim Kalmasın Peygamber Sevdalıları Topluluğu” tarafından hadisler okundu. İHH İl Temsilcisi Mücahit Dağdelenoğlu tarafından Belediye Meclis Üyesi Necati Atak’a İHH’ya katkılarından dolayı plaket takdim edilmesi ve öğrenci komisyon başkanlarına beratlarının verilmesinin ardından Hüseyin Yakut Hocaefendi “Yetim” konulu konferansını gerçekleştirdi.

Yetim ve Kardeşlik Gecesi, Genç İHH tarafından hazırlanan etkinliğin ardından sona erdi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021