İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

RACA'dan İHH’ya ziyaret
Çeşitli programlar kapsamında Türkiye’de bulunan Katar Yardım Dernekleri Müdürlüğü (RACA) Genel Sekreteri İbrahim Abdullah Al-Dehaimi ve beraberindeki heyet İHH Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
01.06.2022

Katar Yardım Dernekleri Müdürlüğü Genel Sekreteri İbrahim Abdullah Al-Dehaimi ve beraberindeki heyet Türkiye ziyaretleri kapsamında İHH Genel Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

İHH Genel Sekreteri Durmuş Aydın, İHH Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Yeşilyurt, Orhan Şefik ve Hasan Aynacı’nın hazır bulunduğu ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

photo5812015582957124218.jpg

Ziyarette ikili ilişkiler ve insani yardım alanındaki çalışmalar konuşuldu. İHH Genel Sekreteri Durmuş Aydın, İbrahim Abdullah Al-Dehaimi ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Görüşme, karşılıklı hediye takdimlerinin ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Iraklı ailelerin evlerine geri dönüşü devam ediyor
Iraklı ailelerin evlerine geri dönüşü devam ediyor
Irak'taki savaş ve iç çatışmalardan kaçarak 2014'te Suriye’ye sığınan Iraklılardan 102'si daha, Türkiye'nin insani diplomasi çalışmaları sonucu ülkelerine dönmek üzere yola çıktı.
23.06.2023
Azerbaycanlı Muhammed yıllar sonra ülkesine kavuştu
Azerbaycanlı Muhammed yıllar sonra ülkesine kavuştu
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye’nin Cerablus kentinde bulunan yetimhanesinde kalan Muhammed Abbaszade (15) İHH’nın İnsani Diplomasi çalışmaları sayesinde akrabalarına kavuşturulmak üzere Göç İdaresi ve Azeri yetkililere teslim edildi.
Yetim
30.11.2022
161 Iraklı göçmen ülkesine kavuştu
161 Iraklı göçmen ülkesine kavuştu
Türkiye ve Irak’ın insani diplomasi çalışmalarıyla Suriye’de bulunan Iraklı aileler yurtlarına dönmeye devam ediyor.
11.09.2022