İHH İnsani Yardım Vakfı
Kayseri İHH yetimlerin yüzünü güldürdü
Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde okuyan 7 Pakistan ve 1 Afganistanlı olmak üzere 8 yetim çocuğumuza spor ayakkabı ve spor çanta yardımında bulunuldu.
Türkiye 13.03.2014

Yaklaşık 450 misafir öğrenci kapasiteli olan Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde İHH’nın Pakistan’dan getirmiş olduğu 7 Pakistanlı çocuk bu yıl eğitimlerine başladı. Maddi manevi ihtiyaçları karşılanmakta olup tanımadıkları ve yabancı oldukları Anadolu kültürüne alışmaları için gerekli olan bütün sosyal aktiviteler yapılıyor. Bu kapsamda Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince 8 yetim çocuğumuza ihtiyaçları olan spor çanta ve spor ayakkabı yardımında bulunuldu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021