İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Kayseri İHH yetimlerin yüzünü güldürdü
Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde okuyan 7 Pakistan ve 1 Afganistanlı olmak üzere 8 yetim çocuğumuza spor ayakkabı ve spor çanta yardımında bulunuldu.
Türkiye 13.03.2014

Yaklaşık 450 misafir öğrenci kapasiteli olan Mustafa Germirli İmam Hatip Lisesinde İHH’nın Pakistan’dan getirmiş olduğu 7 Pakistanlı çocuk bu yıl eğitimlerine başladı. Maddi manevi ihtiyaçları karşılanmakta olup tanımadıkları ve yabancı oldukları Anadolu kültürüne alışmaları için gerekli olan bütün sosyal aktiviteler yapılıyor. Bu kapsamda Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğince 8 yetim çocuğumuza ihtiyaçları olan spor çanta ve spor ayakkabı yardımında bulunuldu.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022