İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Kocaeli İHH’dan yetimler için piknik
Kocaeli İHH, '’Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında yetim çocukları eğlendirmeye devam ediyor.
Türkiye 08.04.2014

Proje kapsamında İHH’nın himayesi altındaki yetim çocuklar, aileleri ve gönüllülerle birlikte Kocaeli Sekapark'ta piknik düzenlendi. Şenlikte çocuklar için palyaço gösterileri ve çeşitli yarışmalar organize edildi. Çocuklar Uçurtma Tepesinde uçurtmalar uçurdu, oyun alanlarında gönüllerince eğlendi, aileler ise Sekapark'ta piknik yaptı. Kartepe Belediyesi Çocuk Mehteran Takımının sürpriz konuk olarak katıldığı şenlikte, gönüllülere ve yetimlere unutulmaz bir gün yaşatıldı.Şenlikte yetim çalışmalarıyla ilgili çalışmaları anlatan İHH Kocaeli Sorumlusu İsmail Yeşildal, “Yetim etkinliklerinin devam ettiğini 22 Nisan’da Kocaeli Kapalı Spor Salonu’nda Mustafa Karataş , Eşref Ziya Terzi ve yurtdışından gelen yetimlerin katılımıyla program yapılacağı” bilgisini verdi.

Yetim çocuklarla beraber fidan dikildi

Yetim Dayanışması Günleri” kapsamında, Sekapark'taki piknikten sonra gönüllülerle birlikte, Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü'nün katkıları ve Şef İlker Özoğlu'nun katılımlarıyla fidan dikimi gerçekleştirildi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022