İHH İnsani Yardım Vakfı
Kocaeli İHH’dan yetimler için piknik
Kocaeli İHH, '’Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında yetim çocukları eğlendirmeye devam ediyor.
Türkiye 08.04.2014

Proje kapsamında İHH’nın himayesi altındaki yetim çocuklar, aileleri ve gönüllülerle birlikte Kocaeli Sekapark'ta piknik düzenlendi. Şenlikte çocuklar için palyaço gösterileri ve çeşitli yarışmalar organize edildi. Çocuklar Uçurtma Tepesinde uçurtmalar uçurdu, oyun alanlarında gönüllerince eğlendi, aileler ise Sekapark'ta piknik yaptı. Kartepe Belediyesi Çocuk Mehteran Takımının sürpriz konuk olarak katıldığı şenlikte, gönüllülere ve yetimlere unutulmaz bir gün yaşatıldı.Şenlikte yetim çalışmalarıyla ilgili çalışmaları anlatan İHH Kocaeli Sorumlusu İsmail Yeşildal, “Yetim etkinliklerinin devam ettiğini 22 Nisan’da Kocaeli Kapalı Spor Salonu’nda Mustafa Karataş , Eşref Ziya Terzi ve yurtdışından gelen yetimlerin katılımıyla program yapılacağı” bilgisini verdi.

Yetim çocuklarla beraber fidan dikildi

Yetim Dayanışması Günleri” kapsamında, Sekapark'taki piknikten sonra gönüllülerle birlikte, Kocaeli Orman İşletme Müdürlüğü'nün katkıları ve Şef İlker Özoğlu'nun katılımlarıyla fidan dikimi gerçekleştirildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022