İHH İnsani Yardım Vakfı
Konya Seydişehir’de kermes
İHH Seydişehir gönüllüleri ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek olmak için kermes açtılar.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 21.04.2010

Gazze’de yaşanan insanlık dışı  ambargoyu deniz yolu ile delmek için organize edilen ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışması için Konya Seydişehir gönüllüleri tarafından bir kermes düzenlendi.

Bir hafta süren kermesten 13 bin TL gelir elde edildi. Kermesten elde edilen gelir, ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına aktarılmak üzere, İHH’ya bağışlandı. İHH Seydişehir Gönüllüsü Murat Taşkın, kermese destek veren herkese teşekkür etti.

Yetim fidanlığı

Bu arada Seydişehir Gönüllüleri, "Her Yetime Bir Fidan" isimli bir proje başlattılar. İHH’nın sürekli bakımını üstlendiği 16 bin yetim için Seydişehir’in çevresine 16 bin fidan dikilmesi hedefleniyor. İlk aşamada Kesecik kasabası ve İncesu köyüne 2 bin 500 fidan dikildi. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022