İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Konya Seydişehir’de kermes
İHH Seydişehir gönüllüleri ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek olmak için kermes açtılar.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 21.04.2010

Gazze’de yaşanan insanlık dışı  ambargoyu deniz yolu ile delmek için organize edilen ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışması için Konya Seydişehir gönüllüleri tarafından bir kermes düzenlendi.

Bir hafta süren kermesten 13 bin TL gelir elde edildi. Kermesten elde edilen gelir, ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına aktarılmak üzere, İHH’ya bağışlandı. İHH Seydişehir Gönüllüsü Murat Taşkın, kermese destek veren herkese teşekkür etti.

Yetim fidanlığı

Bu arada Seydişehir Gönüllüleri, "Her Yetime Bir Fidan" isimli bir proje başlattılar. İHH’nın sürekli bakımını üstlendiği 16 bin yetim için Seydişehir’in çevresine 16 bin fidan dikilmesi hedefleniyor. İlk aşamada Kesecik kasabası ve İncesu köyüne 2 bin 500 fidan dikildi. 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022