İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Küçükköy’de Mavi Marmara Mescidi açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından vakfın Küçükköy’de bulunan ek hizmet binasında Mavi Marmara Mescidi’nin açılışı yapıldı.
31.05.2023

Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı bulunan mescidin açılış programına, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir, İHH İnsani Yardım Vakfı ve İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

kucukkoyde-mavi-marmara-mescidi-acildi-9.jpg

Dualarla yapılan açılışın ardından mescitte Cuma namazı kılındı.

kucukkoyde-mavi-marmara-mescidi-acildi-1.jpg

Eğitim ve insani yardım çalışmaları konuşuldu

Cuma namazı sonrasında, İHH ve İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri bir araya gelerek eğitim ve insani yardım çalışmaları üzerine fikir alış verişinde bulundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
İHH’nın da aralarında bulunduğu Çocuk Hakları Platformu, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, işgalci İsrail’in çocuklara yönelik saldırılarına karşı dünya genelinde güçlü adımlar atılmadığı için saldırılarını daha artırdığı vurgulandı.
Yetim
25.03.2024
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Yetimler Gençlere Emanet Projesi’nin protokolü 5 yıl daha uzatıldı. Protokol, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu tarafından imzalandı.
Yetim
21.03.2024
İHH, Ramazan ayında Balkanlar'da binlerce kişiye destek ulaştırdı
İHH, Ramazan ayında Balkanlar'da binlerce kişiye destek ulaştırdı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Ramazan çalışmaları kapsamında Balkanlar'da tespit edilen yaklaşık 16 bin ihtiyaç sahibine yardım ulaştırdı.
19.03.2024