İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Küçükköy’de Mavi Marmara Mescidi açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından vakfın Küçükköy’de bulunan ek hizmet binasında Mavi Marmara Mescidi’nin açılışı yapıldı.
31.05.2023

Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı bulunan mescidin açılış programına, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir, İHH İnsani Yardım Vakfı ve İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

kucukkoyde-mavi-marmara-mescidi-acildi-9.jpg

Dualarla yapılan açılışın ardından mescitte Cuma namazı kılındı.

kucukkoyde-mavi-marmara-mescidi-acildi-1.jpg

Eğitim ve insani yardım çalışmaları konuşuldu

Cuma namazı sonrasında, İHH ve İnsanlığa Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri bir araya gelerek eğitim ve insani yardım çalışmaları üzerine fikir alış verişinde bulundu.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Islamska Zajednica Bosna Hersek Rijaset ve HO Merhamet Bosna kurumları ile Suriye'de iki okulun açılışını gerçekleştirdi.
13.06.2024
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İHH İnsani Yardım Vakfı İstanbul Yetim Birimi tarafından, İstanbul’da ikamet eden yetim çocukların katıldığı karne şenliği programı düzenlendi. “Gazze Kardeşlik Şenliği” ismi verilen program, Fatih Mimar Sinan Stadı’nda gerçekleştirildi.
10.06.2024
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024