İHH İnsani Yardım Vakfı
Kurban bağışı için son gün duyurusu
Kurban kesimleri ve bilgilendirme mesajı planlaması aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.
12.10.2013

Bu sene Kurban Bayramı Türkiye, Balkan ülkeleri, Suudi Arabistan ve Afrika ülkelerinde 15 Ekim tarihinde, Güney Asya ülkelerinde ise 16 Ekim tarihinde idrak edilecektir.

Söz konusu tarihleri dikkate alan kurumumuz kurban kesim planlamasını bayramın ikinci günü 16 Ekim Saat 23:59'a kadar kurban bağışı kabul edecek şekilde yapmıştır. Bu çerçevede kurban bağışlarınızın ödemlerini tele-bağış sistemimizden, web sayfamızdan ulaşacağınız online bağış sistemimizden, hesabımız bulunan bankaların on-line şubelerinden, hesabımız bulunan bankaların ATM cihazlarından havale yaparak ve Fatih’te bulunan vakıf binamıza gelerek elden yapabilirsiniz.

Yapılacak kesimlerle ilgili geri dönüşler Türkiye, Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Rusya için bayramın ikinci günü -16 Ekim-, Güney Asya ülkeleri için bayramın üçüncü günü -17 Ekim- gerçekleştirilecektir.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021