İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Kuzey Makedonyalı STK’lardan İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve yayıncılar, İHH İnsani Yardım Vakfı'nı ziyaret etti.
Makedonya 09.05.2023

Ziyarette, Ensar Derneği Başkanı Prof. Dr. Süleyman Baki, Merhamet Derneği Başkanı Ridvan Xhaferri, Vizion-M Dernek Başkanı Tacettin Şabani, Köprü Derneği Başkanı Hüsrev Emini ve LOGOS-A Yayınevi Genel Müdürü Prof. Dr. Adnan İsmaili ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri yer aldı. Heyet, İHH Mütevelli Heyeti Üyesi Osman Atalay, İHH Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Osmani ve İHH Avrupa-Amerika Masası Koordinatörü Mariglen Shehi tarafından karşılandı.

6f5a9405-2.jpg

Birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu

İHH’nın yardım çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunulan ziyarette, Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan ve 11 ili etkileyen depremler sonrası Kuzey Makedonya’da organize edilen yardım çalışmaları da konuşuldu. Ziyarette ayrıca, Kuzey Makedonya'da İHH tarafından yürütülen insani yardım projeleri hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

6f5a9482-2.jpg

İHH Mütevelli Heyeti Üyesi Osman Atalay, ziyaretleri sebebiyle misafir heyete teşekkür etti.

 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Islamska Zajednica Bosna Hersek Rijaset ve HO Merhamet Bosna kurumları ile Suriye'de iki okulun açılışını gerçekleştirdi.
13.06.2024
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İHH İnsani Yardım Vakfı İstanbul Yetim Birimi tarafından, İstanbul’da ikamet eden yetim çocukların katıldığı karne şenliği programı düzenlendi. “Gazze Kardeşlik Şenliği” ismi verilen program, Fatih Mimar Sinan Stadı’nda gerçekleştirildi.
10.06.2024
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024