İHH İnsani Yardım Vakfı
Maçka’da Filistin kermesi
Trabzon Maçka’da İHH’nın organize ettiği ‘‘ Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için kermes düzenlendi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 13.05.2010

Filistin halkına destek vermek amacıyla düzenlenen kermesin geliri İHH’ya bağışlandı. Kermeste İHH gönüllüsü kadınlar tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünler ve yöresel yemekler sergilendi. Kermese Maçka Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Emniyet Müdürü Bilal Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Müftüsünün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşlar Filistin yararına düzenlenen kermese yoğun ilgi gösterdi.

Toplanan yardımlar İHH tarafından organize edilen ve Mayıs ayı sonlarında Türkiye’den yola çıkılacak gemi çalışmasına bağışlandı.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022