İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Malatya'da kermes ve Mavi Marmara programı
Malatya İHH Mavi Marmara Şehitlerini Anma ve Kermes Programı düzenliyor.
Türkiye 31.05.2012

30 Mayis-03 Haziran 2012 Tarihleri arasında Malatya IHH tarafından Malatya Belediyesi idare binası yanında genel yardım amaçlı kermes düzenlendi.

Kermeste satılmak üzere Malatya esnafının giyim ve ayakkabı infaklarının yanında, gönüllü ev hanımlarının desteği ile yöresel yemek ve tatlılar da ziyaretçilere ücretli olarak sunuldu.

30 Mayıs 2012 Çarşamba akşamı Ramazan Kayan Hoca’nın ‘Modern Zamanlarda Aile’ konulu söyleşisi yapıldı.  

Ayrıca Malatya İHH; Mavi Marmara katliamının yıldönümü olması sebebiyle, kermes süresince başta Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı olmak üzere bazı sosyal etkinlikler de düzenleyecek.

31 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 20:30’da Mavi Marmara yolcularından Yakup Alnıak’ın katılımı ve Grup Meşale’nin ezgileri ile ‘Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı’ ve son olarak 1 Haziran 2012 Cuma günü saat 20:30’da Prof. Dr. Abdurrahman Ateş Hoca’nın ‘İnfak Ahlakı’ konulu söyleşisi gerçekleştirilecek.

 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022