İHH İnsani Yardım Vakfı
Malatya'da kermes ve Mavi Marmara programı
Malatya İHH Mavi Marmara Şehitlerini Anma ve Kermes Programı düzenliyor.
Türkiye 31.05.2012

30 Mayis-03 Haziran 2012 Tarihleri arasında Malatya IHH tarafından Malatya Belediyesi idare binası yanında genel yardım amaçlı kermes düzenlendi.

Kermeste satılmak üzere Malatya esnafının giyim ve ayakkabı infaklarının yanında, gönüllü ev hanımlarının desteği ile yöresel yemek ve tatlılar da ziyaretçilere ücretli olarak sunuldu.

30 Mayıs 2012 Çarşamba akşamı Ramazan Kayan Hoca’nın ‘Modern Zamanlarda Aile’ konulu söyleşisi yapıldı.  

Ayrıca Malatya İHH; Mavi Marmara katliamının yıldönümü olması sebebiyle, kermes süresince başta Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı olmak üzere bazı sosyal etkinlikler de düzenleyecek.

31 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 20:30’da Mavi Marmara yolcularından Yakup Alnıak’ın katılımı ve Grup Meşale’nin ezgileri ile ‘Mavi Marmara Şehitlerini Anma Programı’ ve son olarak 1 Haziran 2012 Cuma günü saat 20:30’da Prof. Dr. Abdurrahman Ateş Hoca’nın ‘İnfak Ahlakı’ konulu söyleşisi gerçekleştirilecek.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022