İHH İnsani Yardım Vakfı
Marmara İlahiyat öğrencilerinden Suriyeli çocuklar için anlamlı kampanya
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri Suriyeli çocuklara maddi ve psikolojik destek sağlamak amacıyla büyük çaplı bir kampanya başlattı.
08.12.2012

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, yurtdışı ve yurt içinde yaşanan mağduriyet ve mahrumiyetlerin giderilmesi adına vicdanları harekete geçirmek ve toplumsal duyarlılık oluşturmak amacıyla başlattıkları “Vicdan Hareketi” kapsamında önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

28 Kasım-14 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Minik Ayaklar Üşümesin” kampanyası çerçevesinde toplanan nakdi yardımlarla Suriyeli çocuklara kışlık ayakkabı temin edilecek. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilecek kampanya Vicdan Hareketi’nin öncülüğünde yürütülecek.

Kampanyaya katkı sağlamak isteyen hayırseverler açıklama kısmına “MİNİK AYAKLAR” yazdırarak İHH’nın banka hesap numaralarından herhangi birine bağışta bulunabilir ya da aşağıda isimleri geçen, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine elden ulaştırabilirler.

Asude Furtun

Elif Feyza Yüksel

Feyza Ali Çavuş Hüseyin

Nevzat Sayın

Hasan Basri Mert

Abdurrahman Yıldırım

 

İletişim için;

Asude Furtun 0506 6937746

Nevzat Sayın 0541 8196161

vicdanhareketi@hotmail.com

https://twitter.com/minikayaklar_vh

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022