İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Marmara İlahiyat öğrencilerinden Suriyeli çocuklar için anlamlı kampanya
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri Suriyeli çocuklara maddi ve psikolojik destek sağlamak amacıyla büyük çaplı bir kampanya başlattı.
08.12.2012

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, yurtdışı ve yurt içinde yaşanan mağduriyet ve mahrumiyetlerin giderilmesi adına vicdanları harekete geçirmek ve toplumsal duyarlılık oluşturmak amacıyla başlattıkları “Vicdan Hareketi” kapsamında önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

28 Kasım-14 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Minik Ayaklar Üşümesin” kampanyası çerçevesinde toplanan nakdi yardımlarla Suriyeli çocuklara kışlık ayakkabı temin edilecek. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilecek kampanya Vicdan Hareketi’nin öncülüğünde yürütülecek.

Kampanyaya katkı sağlamak isteyen hayırseverler açıklama kısmına “MİNİK AYAKLAR” yazdırarak İHH’nın banka hesap numaralarından herhangi birine bağışta bulunabilir ya da aşağıda isimleri geçen, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine elden ulaştırabilirler.

Asude Furtun

Elif Feyza Yüksel

Feyza Ali Çavuş Hüseyin

Nevzat Sayın

Hasan Basri Mert

Abdurrahman Yıldırım

 

İletişim için;

Asude Furtun 0506 6937746

Nevzat Sayın 0541 8196161

vicdanhareketi@hotmail.com

https://twitter.com/minikayaklar_vh

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022