İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Mavi Marmara şehidi Çetin Topçuoğlu unutulmadı
Wushu Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği Mavi Marmara gemisinde şehit olan milli sporcu ve antrenör Çetin Topçuoğlu’nu unutmadı.
Türkiye 02.05.2014

Wushu Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği bu yıl düzenlediği il şampiyonasını Mavi Marmara gemisinde şehit olan milli sporcu Çetin Topçuoğlu adadı. Şehit Çetin Topçuoğlu turnuvası adı verilen şampiyonada 37 spor kulübünden 460 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Turnuva öncesi Wushu Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve Balkan Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Ulu, Şehit Çetin Topçuoğlu'nun oğlu Aytek Topçuoğlu’na ve Mavi Marmara Derneği Başkanı İsmail Yılmaz’a bir plaket takdim etti.

25-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen turnuva, Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilirken 37 spor kulübünden 460 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Festivalde Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, İstanbul İl Gençlik Spor Şube Müdürü Adnan Kuzu, Türkiye Wushu Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve Balkan Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Ulu, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Uçan Mavi Marmara Derneği Başkanı İsmail Yılmaz ve İstanbul'da faaliyet gösteren spor kulüplerinin temsilcileri de sporcuların heyecanına ortak oldu.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022