İHH İnsani Yardım Vakfı
Mavi Marmara şehidi Çetin Topçuoğlu unutulmadı
Wushu Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği Mavi Marmara gemisinde şehit olan milli sporcu ve antrenör Çetin Topçuoğlu’nu unutmadı.
Türkiye 02.05.2014

Wushu Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği bu yıl düzenlediği il şampiyonasını Mavi Marmara gemisinde şehit olan milli sporcu Çetin Topçuoğlu adadı. Şehit Çetin Topçuoğlu turnuvası adı verilen şampiyonada 37 spor kulübünden 460 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Turnuva öncesi Wushu Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve Balkan Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Ulu, Şehit Çetin Topçuoğlu'nun oğlu Aytek Topçuoğlu’na ve Mavi Marmara Derneği Başkanı İsmail Yılmaz’a bir plaket takdim etti.

25-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen turnuva, Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilirken 37 spor kulübünden 460 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Festivalde Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, İstanbul İl Gençlik Spor Şube Müdürü Adnan Kuzu, Türkiye Wushu Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve Balkan Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Ulu, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Uçan Mavi Marmara Derneği Başkanı İsmail Yılmaz ve İstanbul'da faaliyet gösteren spor kulüplerinin temsilcileri de sporcuların heyecanına ortak oldu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021