İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Mavi Marmara şehitleri için Mevlit okutuldu
AK Parti Sultangazi Özürlüler Merkezi, Mavi Marmara şehitleri için mevlit programı organize etti. Programa şehit yakınları ve Mavi Marmara aktivistleri katıldı.
Türkiye 09.02.2011

Ak Parti Sultangazi Özürlüler Merkezi, Gazze’de yaşanan insanlık dışı ambargoyu delmek için özgürlük filosu ile yola çıkan ve İsrail askerlerinin saldırısı sonucu Mavi Marmara gemisinde şehit olan 9 aktivist için Mevlit programı düzenledi.

Programa yaklaşık  300 kişi katıldı. Programda Mavi Marmara Derneği Başkanı  İsmail Yılmaz, İHH Yönetim Kurul üyesi Hayri Bolat ve gemi aktivistlerinden Murat Akinan  birer konuşma yaptı.

Ayrıca programda İsrail saldırıları sonucunda şehit edilen Cevdet Kılıçların eşi  Derya Kılıçlar ve Necdet  Yıldırım'ın eşi  Refika Yıldırım da hazır bulundu. Programın sonunda şehit eşlerine ve  konuşmacılara  plaket verildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022