İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Samsun’da yetimler için hatıra ormanı
Samsun İnsani Yardım Hareketi (SİYAH), şehirde sorumluluğunu üstlendiği yetimler ve aileleri için yetim hatıra ormanı kurdu.
Türkiye 24.03.2014

Etkinlik çerçevesinde Canik İlçesi Şirinköy Mevkinde yapılan fidan dikim çalışmasına 200 civarında gönüllü katıldı. Orman İşletmesi görevlileri eşiğinde sürdürülen çalışma sonrası düzenlenen piknik ve aktivitelerle Samsun’un yetimlerine ve ailelere güzel bir gün yaşatıldı.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Siyahareketi Yetim Birimi Koordinatörü Ersan Salihoğlu, İHH’nın Türkiye’de ve dünyada başlattığı “Yetim Dayanışma Günleri” çerçevesinde yapılan etkinliklerden biri olan yetim ormanı çalışmasının, yetim çeşmesi ve yetim sokağı olarak devam edeceğini söyledi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022