İHH İnsani Yardım Vakfı
Mersin’de yetimler sporla buluşacak
Mersin’de yetimler sporla buluşacak
Türkiye 01.02.2016

Mersin İHH İnsani Yardım Derneği ile Mersin Gençlik Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün desteğiyle “Yetimler Gençlik ve Sporla Buluşacak” adıyla bir proje gerçekleştirecek.

Gerçekleştirilen projenin tanıtım toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mersin Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Nacar ve davetliler katıldı.

Mersin İHH Başkanı Mesut Kayacı'nın selamlama konuşmasının ardından toplantıda söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Koca, yetimlere sahip çıkan bu tür projelere kurum olarak katkı sunmaktan ve içerisinde bulunmaktan büyük onur duyacaklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından katılımcılar, yetim çocuklara yönelik yürütülecek sportif faaliyetler ve projenin içeriği ile ilgili bilgilendirildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022