İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Ömer Karaoğlu İHH Youtube kanalına konuk oldu
Eskimeyen Ezgilerin güçlü sesi Ömer Karaoğlu; hayat hikayesini ve unutamadığı anılarını İHH Youtube kanalında anlattı.
15.03.2023

İlk kez sahneye çıktığı 17 yaşından bugüne, 40 yıla yakın süredir sahnede olan bir sanatçı Ömer Karaoğlu. Sanatçı kimliğinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi’nde ders veren bir iktisat profesörü aynı zamanda. Karaoğlu, bugüne kadar verdiği binlerce konserin yanında söyleşileri, konferansları ve konuşmalarıyla da dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu hep.

Youtube’da yayında

Ömer Karaoğlu; İHH Youtube kanalında yayınlanan Şahitliğim Serisi’nin 5. Bölümü’ne konuk oldu. Karaoğlu röportajda; unutulmayan ezgilerin öyküsünü, kendisiyle ilgili merak edilenleri ve hayat hikâyesini anlattı.

omer-karaoglu-2.jpg

“Eskimeyen Ezgilerin Güçlü Sesi Ömer Karaoğlu’nun Hikayesi”, İHH Youtube kanalında yayında.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Türkiye’deki Moritanyalılar Topluluğu Derneği, Moritanya Türkiye Mezunları Derneği ve Uluslararası Şenkit Minaresi Derneği yönetici ve üyeleri İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
02.03.2023
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremin hemen ardından İHH ekipleri arama kurtarma ve yardım çalışmaları için harekete geçti. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da sabahın ilk ışıklarıyla İstanbul’dan deprem bölgesine doğru yola çıktı. İHH Youtube Ekibi, 7 gün boyunca Yıldırım’ı takip ederek koordinasyon sürecini kayıt altına aldı. “Oradaydık!” Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında.
16.02.2023
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağlı Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde depremden etkilenen bin çocuğa uzman ekiplerce psikososyal destek hizmeti veriliyor.
15.02.2023