İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Pakistanlı Senatörden İHH ziyareti
Pakistanlı Senatör Muhammed Talha, 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti, Pakistan halkının Türkiye halkının yanında olduğunu belirtti.
Pakistan 24.08.2016

Senatör Talha, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve beraberindeki heyet ile İHH Genel Merkezi’nde bir görüşme gerçekleştirdi.  Görüşmede Talha, darbe girişimi sonrasında Türkiye halkına sevgi, muhabbet ve desteklerini iletmek için geldiklerini söyledi.

51 Âlimin imzasının bulunduğu dayanışma mektubunu İHH Başkanı Yıldırım’a ileten Talha, İHH’nın dünya genelinde yaptığı çalışmalar konusunda kendisinin bilgisi olduğunu ve çok takdir ettiğini söyledi.

pakistanli-senator-2.jpg

Özellikle Pakistan çalışmaları konusunda İHH’ya teşekkürlerini ileten Talha, İHH Başkanı Yıldırım’a ve İHH Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Oruç’a el dokuması halı hediye etti. Başkan Yıldırım da Talha’ya özel yazma bir Kuran’ı Kerim ve Kubbet-üs Sahra’nın kubbe bölümünden elde edilmiş orijinal bir parçayı hediye etti.

Görüşmede son olarak, Pakistan’daki güncel sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu ve çeşitli çalışmaların geliştirilerek yürütülebileceği söylendi.

 pakistanli-senator-3.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
Dijital Hafıza Merkezi yayında
Dijital Hafıza Merkezi yayında
Filistin mücadelesinin dününe ve bugününe ışık tutmak, İsrail zulmünü tarihi perspektifiyle ele almak amacıyla kurulan Dijital Hafıza Merkezi yayın hayatına başladı. Merkez; internet sitesi, yayınevi, raporları, dijital müzesi, mobil uygulamaları, oyunları, çizgi filmleri ve sanal gerçeklik projeleriyle toplumun farklı kesimlerine hitap edebilecek içerikler üretiyor.
05.10.2022
Bülent Yıldırım’dan BMGK’ya Babül Hava çağrısı
Bülent Yıldırım’dan BMGK’ya Babül Hava çağrısı
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Suriye'nin kuzeyindeki milyonlarca kişiye yardım ulaştırılmasını sağlayan Babül Hava Sınır Kapısı’nın açık tutulması için Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ne çağrıda bulundu.
07.07.2022
Mavi Marmara’nın 12. yıldönümünde binler yürüdü
Mavi Marmara’nın 12. yıldönümünde binler yürüdü
İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırının 12. yılında “Mavi Marmara Yoluna Devam Ediyor!” sloganıyla yürüyüş düzenlendi. Katılımcılara hitap eden İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Türkiye’nin İsrail’le normalleşme adımlarından vazgeçmesi gerektiğini belirterek, “İsrail ile normalleşme asla olmaz” diye konuştu.
Mavi Marmara
01.06.2022