İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Pakistanlı Senatörden İHH ziyareti
Pakistanlı Senatör Muhammed Talha, 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti, Pakistan halkının Türkiye halkının yanında olduğunu belirtti.
Pakistan 24.08.2016

Senatör Talha, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve beraberindeki heyet ile İHH Genel Merkezi’nde bir görüşme gerçekleştirdi.  Görüşmede Talha, darbe girişimi sonrasında Türkiye halkına sevgi, muhabbet ve desteklerini iletmek için geldiklerini söyledi.

51 Âlimin imzasının bulunduğu dayanışma mektubunu İHH Başkanı Yıldırım’a ileten Talha, İHH’nın dünya genelinde yaptığı çalışmalar konusunda kendisinin bilgisi olduğunu ve çok takdir ettiğini söyledi.

pakistanli-senator-2.jpg

Özellikle Pakistan çalışmaları konusunda İHH’ya teşekkürlerini ileten Talha, İHH Başkanı Yıldırım’a ve İHH Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Oruç’a el dokuması halı hediye etti. Başkan Yıldırım da Talha’ya özel yazma bir Kuran’ı Kerim ve Kubbet-üs Sahra’nın kubbe bölümünden elde edilmiş orijinal bir parçayı hediye etti.

Görüşmede son olarak, Pakistan’daki güncel sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu ve çeşitli çalışmaların geliştirilerek yürütülebileceği söylendi.

 pakistanli-senator-3.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
Doğu Türkistan’ın tarihsel hafızası dijitale aktarıldı
Doğu Türkistan’ın tarihsel hafızası dijitale aktarıldı
2021 yılından bu yana Filistin mücadelesinin dününe ve bugününe ışık tutan Dijital Hafıza Merkezi, Doğu Türkistan’da yaşananları ve tarihi arka planını özgün içeriklerle ele aldığı yeni arayüzünü yayınladı.
21.05.2024
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Soğuk havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Üçyüzlü Metro Durağı'ndan Bağcılar Meydanı'na yürüdü. İHH ve birçok sivil toplum kuruluşunun organize ettiği yürüyüşte katılımcılar, teröre ve işgalci İsrail’in zulümlerine tepki gösterdi.
11.01.2024
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Yamanevler Metro Durağı'ndan Ümraniye Meydanı'na yürüdü.
07.01.2024