İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Suriye fotoğraf sergimizi gezdi
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Şanlıurfa’da açılan “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdi.
Suriye 19.03.2013

 TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve üyeleri, Şanlıurfa Valisi ile birlikte İHH İnsani Yardım Vakfı ve Şanlıurfa İnsani Yardım Derneği’nin “Susma Kardeşine Sahip Çık” sloganıyla Balıklıgöl kenarında açtıkları “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdi.

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, TBMM İnsan Hakları Alt Komisyonu Başkanı Cemal Yılmaz Demir, komisyon üyeleri Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Konya Milletvekili Kerim ÖZKUL Şanlıurfa ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve beraberindeki heyetle İHH’nın açtığı “Suriye Katliamı Fotoğraf Sergisi”ni gezdiler.

Heyetin ziyareti sırasında İHH Suriye Çalışmaları Koordinatörü Muhammed Yorgancıoğlu, İHH Şanlıurfa Temsilcisi ve Şanlıurfa İnsani Yardım Derneği Başkanı Behçet Atila, Başkan Yardımcısı Ali Acar ve İHH gönüllüleri de hazır bulundular. Behçet Atila, derneğin Suriye çalışmaları ve sergi hakkında heyete bilgi verdi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022