İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde Mezuniyet Programı
Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde eğitim öğretim yılının sona ermesiyle mezun olan 40 öğrenci için diploma töreni düzenlendi.
19.06.2023

Dünyanın 23 farklı ülkesinden gelen öğrencilerin eğitim gördüğü Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde, 2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle mezun olan 40 öğrenci için diploma töreni düzenlendi.

Törende, öğrenciler tarafından hazırlanan yöresel oyunlar, şiir dinletisi, karate ve tiyatro gösterileri sahnelendi.

Reyhanlı Eğitim Kampüsü Koordinatörü Hamza Dinçer, yaptığı açıklamada, başarılı bir eğitim yılının ardından diploma almaya hak kazanan öğrencileri tebrik etti.

Dinçer, kampüsün ikinci dönem mezunlarını verdiğini belirterek, ‘‘2017 yılında faaliyetlerine başlayan Reyhanlı Eğitim Kampüsümüz, bünyesindeki Uluslararası Ebu Ubeyde Anadolu İmam Hatip Lisesi aracılığıyla dünyanın 23 farklı ülkesinden gelen öğrenciye eğitim imkanı sunmaktadır. 4 yıllık lise programımızın ardından geçtiğimiz yıl ilk mezunlarımızı vermiştik. Bu yıl da ikinci dönem mezunlarımızı veriyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz.’’ dedi.

hamza-dincer.jpg

Diplomalarını okul idarecileri, öğretmenleri ve protokol üyelerinden törenle alan öğrenciler, mezuniyet kıyafetleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlgili haberler
Tümünü gör
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Nijer'in başkenti Niamey'e bağlı Goudel bölgesinde inşa edilen Mevlana İdris İlkokulu’nun açılışı yapıldı.
17.04.2024
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
İHH’nın da aralarında bulunduğu Çocuk Hakları Platformu, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, işgalci İsrail’in çocuklara yönelik saldırılarına karşı dünya genelinde güçlü adımlar atılmadığı için saldırılarını daha artırdığı vurgulandı.
Yetim
25.03.2024
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Yetimler Gençlere Emanet Projesi’nin protokolü 5 yıl daha uzatıldı. Protokol, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu tarafından imzalandı.
Yetim
21.03.2024