İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Saadet Partisinden İHH’ya destek ziyareti
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selman Esmerer ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Oruç beraberlerindeki bir heyet ile birlikte İHH İnsani Yardım Vakfına destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 15.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Kamalak son günlerde İHH’ya karşı yürütülen operasyonların kara propaganda olduğunu belirterek hiç kimsenin buna itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

İHH’nın bu yaşananları en kısa sürede atlatacağına inandığını da söyleyen Kamalak bu zor günlerde Saadet Partisi olarak İHH’nın yanında olduklarını belirtti.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022