İHH İnsani Yardım Vakfı
Saadet Partisinden İHH’ya destek ziyareti
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selman Esmerer ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Oruç beraberlerindeki bir heyet ile birlikte İHH İnsani Yardım Vakfına destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 15.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Kamalak son günlerde İHH’ya karşı yürütülen operasyonların kara propaganda olduğunu belirterek hiç kimsenin buna itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

İHH’nın bu yaşananları en kısa sürede atlatacağına inandığını da söyleyen Kamalak bu zor günlerde Saadet Partisi olarak İHH’nın yanında olduklarını belirtti.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022