İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş düzenlenecek
İHH'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda sivil toplum kuruluşu tarafından şehitlerimiz ve Filistin için 7 Ocak Pazar günü Yamanevler'den Ümraniye Metro Durağı'na yürüyüş gerçekleştirilecek. Yürüyüş eylemi, saat 13:30’da başlayacak.
Filistin-Gazze 04.01.2024

Apertheid rejimi işgalci İsrail, 24 Aralık Pazar günü sivil toplum kuruluşları tarafından Ümraniye'de düzenlenecek “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz” eylemi ile protesto edilecek. 

Yürüyüş, saat 13:30'da Yamanevler Metro Durağı’ndan başlayacak ve Ümraniye Metro Durağı'na kadar devam edecek. Yürüyüşün varış noktasında, STK temsilcileri tarafından konuşmalar yapılacak. 

İlki 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde olmak üzere her hafta Pazar günü düzenlenen “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerine her hafta on binlerce kişi katılıyor.

Yürüyüşe katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

"Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz"

Tarih: 7 Ocak 2024 Pazar 

Saat: 13:30

Yer: Yamanevler Metro Durağı

img-20240104-wa00241.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın partner kuruluşlarından Güney Kore kuruluşu Good Neighbors International (GNI), İstanbul’da ve deprem bölgelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
08.06.2024
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, işgalci İsrail’in Gazze’de 8 ayı aşkın süredir devam eden soykırımına karşı yürüyüş düzenlendi. Pendik Marmaray İstasyonu önünden başlayıp 100. Yıl Çocuk Parkı’nda sona eren yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin’e destek mesajı verdi.
08.06.2024