İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş düzenlenecek
İHH'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda sivil toplum kuruluşu tarafından şehitlerimiz ve Filistin için 7 Ocak Pazar günü Yamanevler'den Ümraniye Metro Durağı'na yürüyüş gerçekleştirilecek. Yürüyüş eylemi, saat 13:30’da başlayacak.
Filistin-Gazze 04.01.2024

Apertheid rejimi işgalci İsrail, 24 Aralık Pazar günü sivil toplum kuruluşları tarafından Ümraniye'de düzenlenecek “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz” eylemi ile protesto edilecek. 

Yürüyüş, saat 13:30'da Yamanevler Metro Durağı’ndan başlayacak ve Ümraniye Metro Durağı'na kadar devam edecek. Yürüyüşün varış noktasında, STK temsilcileri tarafından konuşmalar yapılacak. 

İlki 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde olmak üzere her hafta Pazar günü düzenlenen “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerine her hafta on binlerce kişi katılıyor.

Yürüyüşe katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

"Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yürüyoruz"

Tarih: 7 Ocak 2024 Pazar 

Saat: 13:30

Yer: Yamanevler Metro Durağı

img-20240104-wa00241.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
Özgürlük Filosu’nun Mart ayı sonunda yola çıkması hedefleniyor
Özgürlük Filosu’nun Mart ayı sonunda yola çıkması hedefleniyor
İHH İnsani Yardım Vakfı, Gazze'deki ablukanın kalkması, ateşkesin sağlanması ve şehre insani yardım ulaştırılması amacıyla hazırlıklarını sürdüren Uluslararası Özgürlük Filosu ile ilgili basın açıklaması düzenledi. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, “Gemileri satın alıyoruz, gemi sayısı Mavi Marmara’dakinden az olmayacak ve hedefimiz Mart sonunda gemilerin yola çıkması” dedi.
10.02.2024
4 farklı ülkeden kurum temsilcilerine Sphere eğitimi
4 farklı ülkeden kurum temsilcilerine Sphere eğitimi
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, vakfın Bayrampaşa Temsilciliği’nde Sphere Standartları Eğitim Programı düzenlendi. Arapça olarak verilen ve 5 gün süren eğitimlere Türkiye, Katar, Kuveyt ve Yemen’den 4 farklı kurumun görevlileri katıldı.
07.02.2024
“Olası Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor”
“Olası Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor”
İHH İnsani Yardım Vakfı, 6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde basın açıklaması düzenledi. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, “Olası bir Marmara Depremi’nden 40 milyon kişinin etkilenmesi bekleniyor. Bütün STK’lara çağrıda bulunuyorum. Arama kurtarma alanına özel önem vermemiz gerekiyor. Eğer Marmara’da böyle bir deprem yaşanırsa 6 Şubat’ta yaşanan depremden daha büyük etkisi olur” dedi.
06.02.2024