İHH İnsani Yardım Vakfı
Stantlarımız gönüllülerimizi bekliyor
Vakfımız İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Ramazan’ın sonuna kadar açık olacak stantlarımızda gönüllülerimizin ziyaretini bekliyoruz.
Türkiye 15.09.2009

İHH İnsani Yardım Vakfı, İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Bahçeşehir Gölet Mevki, Bağcılar Yunus Emre Mahallesi, Başakşehir Sular Vadisi, Bayrampaşa Cezaevi İçi, Sultanahmet Antik Tiyatro Karşusu, Feshane Fuar Alanı ve Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde açılan stantlar Ramazanın sonuna kadar açık olacak.

Stantları ziyaret eden vatandaşlara, vakfımızın farklı coğrafyalarda ve Türkiye’de yürütmüş olduğu projeler hakkında bilgilendirme yapılıyor. Stantlarda İHH’nın tanıtım malzemeleri; bülten, kitapçık, broşür, CD, kalem, bloknot, balon, bülten vs de bulunuyor.

7 farklı noktadaki stantlar, Ramazan boyunca gönüllülerimizin ziyaretini bekliyor.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021