İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Stantlarımız gönüllülerimizi bekliyor
Vakfımız İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Ramazan’ın sonuna kadar açık olacak stantlarımızda gönüllülerimizin ziyaretini bekliyoruz.
Türkiye 15.09.2009

İHH İnsani Yardım Vakfı, İstanbul’da 7 farklı noktada Ramazan standı açtı. Bahçeşehir Gölet Mevki, Bağcılar Yunus Emre Mahallesi, Başakşehir Sular Vadisi, Bayrampaşa Cezaevi İçi, Sultanahmet Antik Tiyatro Karşusu, Feshane Fuar Alanı ve Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde açılan stantlar Ramazanın sonuna kadar açık olacak.

Stantları ziyaret eden vatandaşlara, vakfımızın farklı coğrafyalarda ve Türkiye’de yürütmüş olduğu projeler hakkında bilgilendirme yapılıyor. Stantlarda İHH’nın tanıtım malzemeleri; bülten, kitapçık, broşür, CD, kalem, bloknot, balon, bülten vs de bulunuyor.

7 farklı noktadaki stantlar, Ramazan boyunca gönüllülerimizin ziyaretini bekliyor.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022