İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
STK’lar Mavi Marmara için bir araya geldi
İHH 31 Mayıs Mavi Marmara saldırısının dördüncü yıl dönümü dolayısıyla İstanbul’daki 70’e yakın STK’yla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Türkiye 09.05.2014

İHH Genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıya İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı. Yapılan toplantıda STK temsilcileri, Mavi Marmara saldırısının dördüncü yıldönümü nedeniyle planlanan etkinliklerde yapılması gerekenler ve Kudüs yürüyüşü hakkında tavsiyelerini İHH yönetimine ilettiler.Toplantıya katılan tüm kurumlar Mavi Marmara davasının kendi davaları olduğunu belirterek ilgili etkinliklere desteklerini bildirdiler. STK temsilcileri toplantıda İHH’ya Mavi Marmara konusundaki duruşu sebebiyle teşekkür ederek her konuda İHH’nın yanında olduklarına vurgu yaptılar.

 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022