İHH İnsani Yardım Vakfı
STK’lar Mavi Marmara için bir araya geldi
İHH 31 Mayıs Mavi Marmara saldırısının dördüncü yıl dönümü dolayısıyla İstanbul’daki 70’e yakın STK’yla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Türkiye 09.05.2014

İHH Genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıya İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı. Yapılan toplantıda STK temsilcileri, Mavi Marmara saldırısının dördüncü yıldönümü nedeniyle planlanan etkinliklerde yapılması gerekenler ve Kudüs yürüyüşü hakkında tavsiyelerini İHH yönetimine ilettiler.Toplantıya katılan tüm kurumlar Mavi Marmara davasının kendi davaları olduğunu belirterek ilgili etkinliklere desteklerini bildirdiler. STK temsilcileri toplantıda İHH’ya Mavi Marmara konusundaki duruşu sebebiyle teşekkür ederek her konuda İHH’nın yanında olduklarına vurgu yaptılar.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021