İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
STK’lar Mavi Marmara Paneli düzenleyecek
Sivil Toplum Kuruluşları tarafından İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde “Kutlu Sefer: Mavi Marmara'' başlıklı panel düzenlenecek.
23.05.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği, Uluslararası Mülteci Hakları Derneği ve Genç İHH tarafından düzenlenen panel, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Abdullah Tivnikli Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Panel, Sinyal isimli kısa filmin ve Dijital Hafıza Merkezi’nin tanıtım videosunun gösterimiyle başlayacak. Gösterimlerin ardından, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Güney açılış konuşması yapacak.

Üç oturumda 12 katılımcı yer alacak

Üç oturum halinde gerçekleştirilecek panelde Filistin’deki İsrail işgali ve Mavi Marmara konuları ele alınacak. Panele, akademi ve sivil toplum kuruluşlarından 12 konuşmacı katılacak.

Yarın saat 09:30’da İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenecek olan panele katılımlarınızı bekler, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz. 

 

“Kutlu Sefer: Mavi Marmara'' paneli

Tarih:    24 Mayıs 2022 Salı (Yarın)
Saat:     09:30
Yer:       İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Abdullah Tivnikli Konferans Salonu

panel-afisi.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
Mavi Marmara’nın 12. yıldönümünde binler yürüdü
Mavi Marmara’nın 12. yıldönümünde binler yürüdü
İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırının 12. yılında “Mavi Marmara Yoluna Devam Ediyor!” sloganıyla yürüyüş düzenlendi. Katılımcılara hitap eden İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Türkiye’nin İsrail’le normalleşme adımlarından vazgeçmesi gerektiğini belirterek, “İsrail ile normalleşme asla olmaz” diye konuştu.
Mavi Marmara
01.06.2022
Mavi Marmara Gazisi, gemide yaşananları anlattı
Mavi Marmara Gazisi, gemide yaşananları anlattı
Gazze’ye yardım ulaştırmak için yola çıkan Mavi Marmara Gemisi’nde İsrail saldırısı sonucu gazi olan Canip Tunç; yaşadıklarını, şahitliklerini ve hissettiklerini İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
Mavi Marmara
31.05.2022
Mavi Marmara saldırısının yıldönümünde yürüyüş düzenlenecek
Mavi Marmara saldırısının yıldönümünde yürüyüş düzenlenecek
Gazze'ye insani yardım taşıyan Mavi Marmara Gemisi'ne yapılan saldırının 12. yıldönümünde “Mavi Marmara Yoluna Devam Ediyor!” sloganıyla yürüyüş düzenlenecek.
Mavi Marmara
27.05.2022