İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
TES-İŞ 3 Nolu şubeden Suriye halkına destek
Suriye’de yaşanan olaylardan etkilenen halka destek olmak isteyen Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) 3 No’lu şube temsilcileri aralarında topladıkları yardım parasını İHH’ya teslim ettiler.
Suriye 02.03.2013

 Suriye’de yaşanan olaylardan zarar gören Suriye halkına destek olmak için başlatılan ‘Suriye için Bir Ekmek Bir Battaniye’ kampanyasına bir destek de TES-İŞ 3 No’lu şubeden geldi.  Şube temsilcileri, üyeleri arasında topladıkları yardım parasını vakfımızı ziyaret ederek Genel Başkan Bülent Yıldırım’a teslim ettiler.

İHH’yı ziyaret ederek yardım çekini teslim eden şube başkanı Hüseyin Ozil, şube sekreteri Hsan Ağırman ve şube eğitim sekreteri Ahmet Emer ‘den oluşan heyet, Suriye halkının yanında olmaya devam edeceklerini söylediler. 

 
İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022