İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
TBMM Başkanı Şahin yetimleri kabul etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin yetim çocukları makamında kabul etti. Yetim çocuklarla yakından ilgilenen Şahin, çocuklarla tek tek sohbet etti.
Türkiye 20.10.2009

Ziyaret sonrası Mehmet Ali Şahin, yetim çocuklara çeşitli hediyeler verdi. İHH’nın yetimlerle ilgili çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten TBMM Başkanı Şahin, yetim çocuklar konusunda herkesin duyarlı olması gerektiğini söyledi.Şahin yetimlere Türkiye’yi nasıl bulduklarını sordu.

Mehmet Ali Şahin’e ilgisinden dolayı teşekkür eden çocuklar, Türkiye’de bulunmalarından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler.  4. Yetim Buluşması için Türkiye’ye gelen misafir yetim çocukları TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin de makamında kabul etti. Yetim çocuklarla yakından ilgilenen Şahin, çocuklarla tek tek sohbet etti.

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022