İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Ümraniye’de Filistin gecesi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın organize ettiği “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için yarın (Pazar) Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Filistin’le dayanışma gecesi dü
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 15.05.2010

Anadolu’nun pek çok ilinde gerçekleştirilen Filistin geceleri bu kez de İstanbul Anadolu Yakasında gerçekleştiriliyor. Pazar (Yarın) günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Kalem-Der öncülüğünde pek çok STK’nın destek vereceği Filistin gecesi organize edilecek. Düzenlenen gecede İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuşmasının yanı sıra Grup Genç’de ezgi ve marşları ile yer alacak.

Saat 20.00’de başlayacak gecede, girişler ücretsiz olacak. Filistin halkına yalnız değilsin denilecek geceye İstanbulluların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022