İHH İnsani Yardım Vakfı
Ümraniye’de Filistin gecesi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın organize ettiği “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için yarın (Pazar) Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Filistin’le dayanışma gecesi dü
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 15.05.2010

Anadolu’nun pek çok ilinde gerçekleştirilen Filistin geceleri bu kez de İstanbul Anadolu Yakasında gerçekleştiriliyor. Pazar (Yarın) günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde Kalem-Der öncülüğünde pek çok STK’nın destek vereceği Filistin gecesi organize edilecek. Düzenlenen gecede İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuşmasının yanı sıra Grup Genç’de ezgi ve marşları ile yer alacak.

Saat 20.00’de başlayacak gecede, girişler ücretsiz olacak. Filistin halkına yalnız değilsin denilecek geceye İstanbulluların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021