İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Ürdünlü yardım kuruluşundan İHH’ya ziyaret
Ürdün Haşimi Yardım Kuruluşu (Jordan Hashemite Charity Organization) Genel Sekreteri Hüseyin Şibli ve Mütevelli Heyeti üyesi Muhammed Kiylani İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Ürdün 17.02.2022

Ürdün Haşimi Yardım Kuruluşu (Jordan Hashemite Charity Organization) Genel Sekreteri Hüseyin Şibli, Mütevelli Heyeti üyesi Muhammed Kiylani ve beraberindeki heyet, Türkiye temasları kapsamında İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Heyeti, İHH Mütevelli Başkanvekili Hüseyin Oruç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Aynacı ile Reşat Başer karşıladı.

ziyaret1.jpg

Ziyarette, Ürdün’de yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler veren heyet, İHH yetkilileri ile yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. İnsani yardım konularının ele alındığı ziyarette, iki ülke arasındaki dostluğa vurgu yapıldı.

ziyaret3.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
161 Iraklı göçmen ülkesine kavuştu
161 Iraklı göçmen ülkesine kavuştu
Türkiye ve Irak’ın insani diplomasi çalışmalarıyla Suriye’de bulunan Iraklı aileler yurtlarına dönmeye devam ediyor.
11.09.2022
RACA'dan İHH’ya ziyaret
RACA'dan İHH’ya ziyaret
Çeşitli programlar kapsamında Türkiye’de bulunan Katar Yardım Dernekleri Müdürlüğü (RACA) Genel Sekreteri İbrahim Abdullah Al-Dehaimi ve beraberindeki heyet İHH Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
01.06.2022
Azeri 2 kardeş akrabalarına kavuştu
Azeri 2 kardeş akrabalarına kavuştu
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye’nin Cerablus kentinde bulunan yetimhanesine 2 yıl önce terkedilen Zeynep (9) ve kardeşi Sümeyye (5) İHH’nın İnsani Diplomasi çalışmalarıyla akrabalarına kavuşturulmak üzere Göç İdaresi ve Azeri yetkililere teslim edildi.
31.05.2022