İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Üsküdar’da Filistin’e destek için yürüyüş düzenlenecek
İHH'nın öncülük ettiği ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerinin ikincisi 17 Aralık Pazar günü Üsküdar’da gerçekleştirilecek. Fıstıkağacı Metro Durağı’ndan başlayıp Üsküdar Meydan’da sona erecek eylem, saat 13:30’da başlayacak.
13.12.2023

Apertheid rejimi işgalci İsrail, 17 Aralık Pazar günü sivil toplum kuruluşları tarafından Üsküdar’da düzenlenecek “Filistin İçin Yürüyoruz” eylemi ile protesto edilecek.

Yürüyüş, saat 13:30'da Fıstıkağacı Metro Durağı’ndan başlayacak ve Üsküdar Meydanı’na kadar devam edecek. Yürüyüşün varış noktası olan meydanda, STK temsilcileri tarafından konuşmalar yapılacak.

“Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerinin ilki 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde düzenlenmiş ve eylemlere on binler katılmıştı.

Eyleme katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

"Filistin İçin Yürüyoruz"

Tarih:      17 Aralık 2023 Pazar

Saat:       13:30

Yer:         Fıstıkağacı Metro Durağı

afis.jpeg

İlgili haberler
Tümünü gör
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Soğuk havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Üçyüzlü Metro Durağı'ndan Bağcılar Meydanı'na yürüdü. İHH ve birçok sivil toplum kuruluşunun organize ettiği yürüyüşte katılımcılar, teröre ve işgalci İsrail’in zulümlerine tepki gösterdi.
11.01.2024
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Yamanevler Metro Durağı'ndan Ümraniye Meydanı'na yürüdü.
07.01.2024
İstanbul’da “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” konvoyu düzenlenecek
İstanbul’da “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” konvoyu düzenlenecek
İHH İnsani Yardım Vakfı Arama Kurtarma Birimi’nin öncülüğünde “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” sloganıyla araç konvoyu düzenlenecek. Yarın saat 20.00’de Maltepe Orhangazi Parkı’ndan başlayacak konvoy eylemi, Söğütlüçeşme’de sona erecek.
27.12.2023