İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Üsküp’te gençlik merkezi açıldı
Makedonya’nın başkenti Üsküp’te, Genç İHH’nın katkılarıyla inşa edilen Jakup Asipi Gençlik Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.
31.10.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Yusuf Bilgin ve Genç İHH Bölge Koordinatörü Muhammed Vahap Yolcu’nun da katıldığı açılış programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi yapıldı.

uskupte-genclik-merkezi-acildi-3.jpg

Gönül köprüleri kuruluyor

Makedonya İslami Gençlik Forumu çatısı altında faaliyet gösterecek olan Jakup Asipi Gençlik Merkezi’nde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik okul derslerine yardımcı eğitim programları uygulanacak.  

uskupte-genclik-merkezi-acildi-1.jpg

Merkezde, İslami eğitimler de verilecek.

Açılış programında konuşan Yusuf Bilgin, Balkanlar’da gönül köprüleri kurmaya devam edeceklerini söyledi.

uskupte-genclik-merkezi-acildi-4.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
Genç Atölye açıldı
Genç Atölye açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından açılan ve özgün tasarımlarla üretilen kırtasiye ağırlıklı 100’e yakın ürünün bulunduğu Genç Atölye, hizmet vermeye başladı. Ürünler, internet sitesinin yanı sıra Fatih’teki satış mağazasında da müşterileriyle buluşuyor. Satışlardan elde edilen gelirler, İHH’nın yardım çalışmalarında kullanılıyor.
17.05.2023
Arife Çiçeği Projesi ile depremzede çocukların yüzleri gülüyor
Arife Çiçeği Projesi ile depremzede çocukların yüzleri gülüyor
Genç İHH tarafından hazırlanan “Arife Çiçeği’nin Serüveni” isimli proje ile depremden etkilenen çocuklara yönelik etkinlikler düzenleniyor, hediyeler veriliyor. Kurulacak Arife Çiçeği Mağazası’nda da çocuklara bayramlıklar dağıtılacak.
14.04.2023
4 genç vefatlarının yıldönümünde anıldı
4 genç vefatlarının yıldönümünde anıldı
Bursa’da lise öğrencilerine yönelik düzenlenen teknoloji kampına giderken geçirdikleri trafik kazasında vefat eden İHH gönüllüleri Murat Can Kaya, Kağan Talip Tığlı, Yusuf Taha Göktaş ve Tarık Kesekçi’nin vefatlarının birinci yıldönümünde İstanbul’da anma programı gerçekleştirildi.
Bursa
28.11.2022